Меню
 
Головна arrow Новини
Моніторинговий візит до медичних закладів Деснянської об’єднаної територіальної громади

24 травня начальник Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Петро Гармаш та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Микола Дейкун ознайомилися із станом надання послуг щодо туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу населенню Деснянської об’єднаної територіальної громади. Обласні керівники разом із профільними фахівцями відвідали медичні заклади Деснянського Центру ПМСД у смт. Десна та с. Морівськ.

За результатами візиту питання організації виявлення туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, переадресації хворих для подальшої діагностики недуги та надання медичної допомоги, організації лікування на амбулаторному етапі були обговорені з в.о. головного лікаря Деснянського Центру ПМСД Людмилою Левченко та лікарем сільської лікарської амбулаторії у с. Морівськ Романом Андрієску, а також відбулася зустріч із секретарем Деснянської об’єднаної територіальної громади Ніною Рудь.

Обласні фахівці надали практичні рекомендації щодо покращання роботи по активному виявленню ТБ та ВІЛ, необхідності облаштування пункту і майданчика для збору мокротиння, забезпеченню контрольованого лікування ТБ, ВІЛ на амбулаторному етапі за місцем проживання хворих шляхом впровадження сучасних пацієнт-орієнтованих моделей.

Візит відбувся за технічної підтримки Проекту «Виклик туберкульозу», який впроваджується в Україні Програмою оптимальних технологій в охороні здоров’я (РАТН).

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc