Меню
 
Головна arrow Новини
27 травня в Управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з розробки Стратегії сталого розвитку області на період до 2027 року.

До розробки Стратегії сталого розвитку області на період до 2027 року були залучені керівники та фахівці Управління охорони здоров’я облдержадміністрації та представники громадських організацій.

«Розпочинається новий цикл планування, – зазначив заступник начальника Управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін. – Нам необхідно розробити Стратегію інноваційного розвитку з використанням підходу смарт-спеціалізації, тобто слід виділити сильні сторони медичної галузі області та сформувати стратегічні плани її розвитку».

Учасники засідання розглянули питання щодо процесу розробки Стратегії регіонального розвитку на період до 2027 року, опрацювали презентовані аналітичні матеріали соціально - економічного стану по розділу «Охорона здоров’я», обговорили основні проблеми та тенденції розвитку системи охорони здоров’я, провели порівняльний аналіз сильних і слабких сторін регіону, можливостей і загроз (SWOT- аналіз).

Члени робочої групи поділились своїми думками щодо стратегічного бачення розвитку Чернігівщини, а також висловили свої зауваження та рекомендації щодо представлених документів.

З метою розгляду та обговорення напрацьованих матеріалів робота над новою стратегією буде продовжена.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc