Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівські медики пробігли 5 км заради хворих дітей

У Києві 26 травня відбувся «Пробіг під каштанами». Благодійна акція відбувається 27-ий рік поспіль. Кошти, зібрані під час заходу, спрямують на придбання необхідного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Цьогоріч ініціативу підтримали 18 тисяч українців. Усього у програмі «Пробігу під каштанами» відбулося сім забігів. Це пробіг у ходунках, дитячий забіг, спортивний пробіг, пробіг мужніх, пробіг наосліп, пробіг із собакою та благодійний. Захід стартував на Майдані. Кожен з учасників подолав 5 км.

Наймолодшою легкоатлеткою цього року стала 2-місячна дівчинка, з якою бігли її батьки. Найстаршим став 78-річний чоловік. Серед численних учасників ? і медики Чернігівської міської лікарні №2. До речі, медики вже не перший раз беруть участь у масштабній благодійній ініціативі.

Як поділилася враженнями старша медична сестра відділення кардіохірургії медзакладу Оксана Пустовойт, захід – потужна всеукраїнська суперпозитивна емоція. Другу міську лікарню представляла команда з 20 учасників. Це співробітники кардіохірургічного відділення на чолі із завідувачем Ігорем Венгером та операційна бригада. Середній вік команди – до 30 років. «До пробігу старанно готувалися: кожен з учасників тренувався у своєму індивідуальному режимі, було спроектовано ескіз, за яким виконали спортивну форму для команди Siver, виготовили символічні медалі учасника пробігу. Окрему подяку хотілось би висловити головному лікарю Чернігівської міської лікарні №2 Володимиру Фалю, який не вагаючись підтримав добру справу і розв’язав питання із трансфером для команди», – підкреслила Оксана Пустовойт.

Учасники зазначають, що бігти було нескладно – сил та наснаги додавало відчуття єдиної великої родини, яка складалася з людей найрізноманітних професій і видів діяльності. Це був не забіг на швидкість, це була місія благочинності, де кожен вніс свою можливу часточку в загальну добру справу – заради хворих діток.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc