Меню
 
Головна arrow Новини
Подарунки до Дня медичного працівника

В переддень професійного свята – Дня медичного працівника у КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» запрацював апарат штучної вентиляції легень «BLIZAR», придбаний завдяки сприянню народного депутата України Анатолія Євлахова за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток. Вартість апарату – 319500 грн.

Як розповіла лікар-анестезіолог Ольга Бубенець, «BLIZAR» має додаткові сучасні режими вентиляції легень, оснащений акумуляторною батареєю, що дозволяє проводити штучну вентиляцію легень в автономному режимі у випадку відключення електропостачання. До цього під час хірургічних втручань анестезіологи користувались апаратами 2002 та 2008 років випуску, які вже практично вичерпали свій ресурс. «Тож придбання сучасного апарату ШВЛ дуже позитивно позначиться на якості надання невідкладної медичної допомоги», – наголосила Ольга Бубенець.

За інформацією головного лікаря закладу Світлани Шам, також у переддень свята клініко-діагностична лабораторія отримала нові меблі, 10000 грн на які надала депутат обласної ради Тетяна Ковальчук. Від неї ж надійшли і 16000 грн на комп'ютерне обладнання.

А депутат обласної ради Сергій Сергієнко надав дитячому відділенню та відділенню анестезіології з ліжками інтенсивної терапії по 3000 грн на поточні потреби структурних підрозділів.

Солодкий сюрприз, у буквальному значенні, працівникам лікарні зробив депутат обласної ради Володимир Селянський, який особисто привіз та передав у структурні підрозділи смачні торти.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc