Меню
 
Головна arrow Новини
Засідання тематичної підгрупи з розробки проекту Стратегії розвитку області у сфері охорони здоров’я

19 червня в Управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації відбулось чергове засідання тематичної підгрупи з розробки проекту Стратегії розвитку Чернігівської області у сфері охорони здоров’я. Участь у обговоренні взяли фахівці Управління охорони здоров’я облдержадміністрації та представники громадських організацій.

Відкриваючи засідання, відповідальний фахівець тематичної підгрупи стратегування у сфері охорони здоров’я, головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги та мобілізаційною роботи Управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Ладонько підкреслила: «Стратегія розвитку області є інструментом узгодження державних, територіальних і галузевих планів. Це узагальнююча концепція дій, модель досягнення цілей, яка визначає пріоритети та основні напрями діяльності медичної галузі області на період до 2027 року».

Учасники засідання обговорили стратегічні та операційні цілі Стратегії області в галузі охорони здоров’я, опрацювали основні завдання і потенційні можливості по реалізації проектів, висловили свої зауваження та пропозиції щодо представлених документів.

З метою подальшого розгляду та обговорення напрацьованих матеріалів робота над стратегічним планом розвитку продовжується.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc