Меню
 
Головна arrow Новини
27 червня дитяче відділення КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» отримало статус «Чистої лікарні безпечної для пацієнта».

Це вже другий структурний підрозділ лікарні, який після гігієнічного аудиту та впровадження двовідерної системи прибирання із застосуванням сучасних дезінфікуючих засобів, визнаний Асоціацією «Служба організації інфекційного контролю» таким, де дотримуються усіх стандартів та вимог наказів Міністерства охорони здоров’я України, спрямованих на організацію системи інфекційного контролю.

Першим у закладі відзнаку чистоти отримав на початку 2018 року операційний блок хірургічного відділення. А 27 червня старша медична сестра відділення Оксана Рогова та старша операційна медична сестра Людмила Волкова отримали від представника Асоціації Людмили Катречі сертифікат-підтвердження.

Головний лікар ЦРЛ Світлана Шам, вітаючи хірургічне та дитяче відділення з цими відзнаками, зазначила, що гігієна та чистота – невід'ємні та одні із найважливіших складових діяльності медичного закладу. «Враховуючи досвід операційного блоку та дитячого відділення, необхідно докласти спільних зусиль і адміністрації лікарні, і представникам влади для виділення коштів для придбання дезінфікуючих засобів, необхідного обладнання, яке могло б дозволити акредитувати на звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» хірургічне відділення загалом», - наголосила Світлана Шам.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc