Меню
 
Головна arrow Новини
Вітаємо колегу!

Знакові дати у своєму яскравому житті – 65 років від дня народження, 50-ліття професійної та чверть століття наукової діяльності відзначає Микола Петрович Дейкун – генеральний директор КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально-значущих та небезпечних хвороб», заслужений лікар України, голова Постійної комісії Чернігівської обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО, кандидат медичних наук, професор, президент ГО «Українська професійна асоціація служби протидії ВІЛ та іншим соціально небезпечним хворобам та явищам».

Микола Петрович Дейкун – справжній організатор, природжений реформатор медицини. У час структурних змін галузі досвід людини, яка пройшла шлях професійного зростання від фельдшера до лікаря, від головного лікаря до начальника Управління охорони здоров'я, дуже і дуже потрібний.

Микола Дейкун успішно очолював Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер, а нині – КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально-значущих та небезпечних хвороб» – єдиний спеціалізований лікувально-профілактичний заклад у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в області.

Починаючи з 90-х років, напрацьований досвід роботи, свої погляди на розвиток охорони здоров'я Чернігівщини висвітлив у багатьох наукових працях. На сьогодні його доробок налічує 75 наукових праць.

Все це вимагає неабиякого організаторського таланту, перспективного бачення розвитку медицини майбутнього, наполегливості, прагнення йти уперед і перемагати.

Крім організаторської, наукової роботи, Микола Петрович активно займається громадською діяльністю, виступає в ЗМІ, співпрацює із неурядовими організаціями, громадськістю.

Микола Петрович Дейкун характеризується чуйністю, душевною щедрістю, готовністю у будь-яку хвилину прийти на допомогу хворому чи колезі, вирішити різноманітні найскладніші питання, дати слушну пораду.

Доля визначила йому місію служити людям і він цю місію ретельно виконує.

Колеги щиро вітають Миколу Петровича з ювілеєм зрілості, бажають здоров’я, творчої наснаги та успіхів у розбудові системи громадського здоров’я, практичній та науковій діяльності.

З повагою, Управління охорони здоров’я, колеги
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc