Меню
 
Головна arrow Новини
Завершився Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування, який цього року проходив з 1 по 7 серпня. Як і раніше, він мав на меті поширити знання щодо переваг природного харчування немовлят задля зміцнення здоров’я як дитини, так і матері.

Заходи, спрямовані на пропаганду здорового харчування дітей, відбулися у багатьох лікувально-профілактичних закладах Чернігівщини, зокрема, у пологових будинках, профільних відділеннях, жіночих консультаціях, центрі планування сім’ї тощо. Лікарі, які опікуються здоров’ям немовлят та їхніх матерів, проводили індивідуальні та масові бесіди, розповідали про переваги грудного вигодовування, актуальність проблеми реклами штучних харчових дитячих сумішей. Відтак медики констатують той факт, що до таких бесід все частіше долучаються не тільки мами, а і татусі новонароджених, адже вважають – дотримання правильного харчування дитини – справа всієї родини.

До проведення Всесвітнього тижня грудного вигодовування долучилися і медики КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ». Тамтешні лікарі-гінекологи та педіатри провели лекції та бесіди за темами захисту інтересів батьків на робочому місці, підтримки гендерної рівності батьків у питаннях природного харчування дитини, коротко- та довгострокових наслідків такого виду вигодовування. Як зазначила акушер-гінеколог закладу Марина Індюкова, батьки правильно сприймають такий вид поширення інформації про грудне вигодовування і беруть активну участь у зворотньому зв’язку із медичними працівниками.

«Тож, – акцентує лікар, – грудне вигодовування слід всіляко заохочувати та пропагувати».

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc