Меню
 
Головна arrow Новини
Капітальний ремонт завершився: відновило роботу пологове (акушерсько-гінекологічне) відділення Бахмацької центральної районної лікарні.

У зв’язку із проведенням капітального ремонту відділення не працювало з осені 2018 року. За цей час воно набуло оновленого вигляду – пофарбовані та укріплені стіни, відремонтовано підлогу, комунікації, кімнати для персоналу, пологові зали, інші технічні приміщення. Крім того, у відділенні з’явилося новітнє обладнання, зокрема, для реанімації новонароджених – реанімаційний стіл, апаратура для підтримки дихання новонароджених, кардіомонітор, витратні матеріали.

Загалом на ремонт пологового відділення витрачено понад 4 мільйони гривень, спрямованих з Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. За словами заступниці головного лікаря закладу по медичному обслуговуванню населення та експертизи тимчасової непрацездатності Ірини Волинської, тепер у лікарні створено всі умови для комфортного та якісного перебування породіль та новонароджених. «Для пологів ми використовуємо сучасні родопомічні технології жінкам різних вікових груп і, зокрема, таким, що мають патологію репродуктивної системи та вагітним з ускладненим перебігом вагітності. Нині у нас працює чотири лікаря акушера-гінеколога та один неонатолог. Всі медики мають першу-другу кваліфікаційні категорії, – зазначає Ірина Волинська і додає. – За час ремонту наші жінки народжували в інших районах області, в тому числі і у Чернігові. Тепер така необхідність відпала і ми запрошуємо представниць прекрасної статі до нашого відновленого відділення, де вони відчують дбайливе ставлення до себе з боку наших медичних працівників».

Пологове (акушерсько-гінекологічне) відділення Бахмацької ЦРЛ розраховане на 15 ліжок (8 пологових, 7 ліжок палати патології). Протягом року у відділені приймають 240-290 пологів.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc