Меню
 
Головна arrow Новини
В автопарку – нова автівка

Автомобільний парк Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вчергове поповнився сучасним спецавтомобілем PEUGEOT. За словами директора закладу Ігоря Даниленка, авто укомплектоване необхідним медичним обладнанням, відповідає типу «В» для транспортування пацієнтів та надання невідкладної медичної допомоги.

Після оформлення всіх дозвільних документів у відповідних органах та реєстрації в центральній оперативній диспетчерській машину задіють для роботи у Прилуцькому районі. Відтак Ігор Даниленко сподівається, що центр і надалі отримуватиме нові автомобілі, адже більше половини наявного автотранспорту закладу вичерпали свій технічний і моральний ресурси.

Поповнення автопарку закладу сучасним медичним транспортом дасть змогу оперативніше реагувати на виклики громадян для надання вчасної медичної допомоги.

Нагадаємо: це вже другий автомобіль «швидкої», який протягом місяця отримав Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc