Меню
 
Головна arrow Новини
Чим живеш, медичний коледж?

16 вересня в Ніжинському медичному коледжі в рамках «Місячника першокурсника» задля подолання труднощів адаптації студентів нового набору та їхнього згуртування проведено щорічні Польові збори - 2019 в урочищі Хвилівка.

За підтримки адміністрації коледжу члени студентської ради підготували та провели конкурсно-розважальну програму за темами: «Танцюють всі»,«Insta-блогери»,«Медицина – це просто…»,«Змагання на спритність». За кожною академічною групою було закріплено куратора з членів студради коледжу, який надавав допомогу у проходженні локацій та координував їхні дії. Так, наприклад, у конкурсі «Найоригінальніший бутерброд» перемогла група 1фВ.

Всіх учасників Польових зборів нагороджено грамотами директора, а також вручено солодкі подарунки від профспілкового комітету закладу.

А ще Ніжинський медичний коледж взяв участь у святкуванні Дня фізичної культури і спорту, який в нашій державі відзначається 14 вересня. З цієї нагоди викладачі фізичної культури і фізичного виховання провели Олімпійський тиждень, програма якого, зокрема, передбачала змагання з піонерболу серед дівчат перших курсів та з волейболу серед дівчат та юнаків 2-4 курсів. Крім того, відбулася тепла та насичена зустріч з ветеранами спорту. Так чемпіонка України з легкої атлетики, успішний педагог Лідія Поляк поділилася секретами досягнення спортивної мети, стрункої фігури та рецептами здорового харчування і краси. Також своїм досвідом досягнення олімпійських вершин поділився ніжинський марафонець Володимир Гільчук, який на змаганнях в США у 2016 році гідно представив Україну і повернувся з нагородами.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc