Меню
 
Головна arrow Новини
Міжнародний конгрес з дерматоскопії

У м. Києві на минулому тижні відбувся міжнародний конгрес з дерматоскопії «DermLite Dermoscipy Cup in Ukraine», участь у якому прийняв і лікар дерматовенеролог КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» Сергій Підгорний. Спікерами на зібранні були Раймонд Карлс (Рига), Світлана Дячук (Київ) та Кіра Кравець (Київ). Спеціальним гостем конгресу був Thorsten Trotzenberg (США) – один з засновників компанії DermLite.

На конгресі практикуючі лікарі з дерматології та дерматоонкології поділилися своїми розробками та практичними навичками з дерматоскопії та її ролі у діагностиці захворювань шкіри.

Отриманою на конгресі інформацією Сергій Підгорний поділився з лікарями ЦРЛ та студентами медичного училища, акцентуючи увагу на можливостях, які дає сучасний напрямок у дерматологічній діагностиці – дерматоскопія.

Наразі адміністрація лікарні опрацьовує питання щодо можливого придбання дерматоскопа та відшукує джерела фінансування для цього.

Довідково: Дерматоскопія – сучасний метод діагностики новоутворень шкіри без оперативного втручання, за допомогою якої можна оцінити стан і структуру утворень, а також з’ясувати чи є родимка доброякісною. Вона дозволяє виявити небезпечні захворювання на ранній стадії.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc