Меню
 
Головна arrow Новини
На допомогу лікарняній їдальні

Харчування стаціонарних хворих – важлива складова лікувального процесу. Проте організувати його належним чином при досить обмеженому фінансуванні лікарняних закладів вкрай складно.

Тому та благодійна допомога, яку, зокрема, КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» надають щоосені мешканці району, дозволяє забезпечити раціон стаціонарних хворих майже усіма овочами. Так нинішньої осені попри дещо гірший урожай та помітно вищі ціни на «дари полів», триває активна заготівля картоплі, буряка, моркви тощо. Вже зараз можна констатувати, що до столу хворим, завдяки заготовленим овочам, подадуть і перші, і другі страви в асортименті.

Відтак щирі слова вдячності адміністрація КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» висловлює не тільки усім небайдужим, хто поділився своїм урожаєм, а й сільським медичним працівникам, які збирали овочі від населення, а також сільським головам, за сприяння та безпосередньої допомоги яких це відбувалось. А ще – щира вдячність за розуміння проблем лікарні ТОВ «Укрдеревотара» (керівник Устинович Є.Е.) та ПП «Аграрні інвестиції» (директор Горбатюк Л.В.), керівництву ТОВ «Блистівський», що відгукнулися на пропозицію перевезення зібраних овочів.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc