Меню
 
Головна arrow Новини
Початок великої роботи

КНП «Менська центральна районна лікарня» починає реалізацію проектів Державного фонду регіонального розвитку, які заплановані на 2019 рік.

1. «Будівництво 6-и квартирного житлового будинку № 2 по вул. Шевченка, 61 В м. Мена Чернігівської області».

Загальна вартість проекту після проведеного тендеру становить 4, 9млн. грн.

Його мета – покращення кадрового забезпечення закладу лікарями необхідних спеціальностей, посилення соціальної захищеності лікарів і, як наслідок, позитивний вплив на обсяги та якість надання медичної допомоги населенню.

Передбачається, що будинок буде введено в дію до 31 грудня 2019 року. У ньому буде дві трикімнатні, дві двокімнатні і дві однокімнатні квартири з усіма зручностями та автономним газовим опаленням.

2. «Придбання апарату комп`ютерної томографії для раннього виявлення злоякісних новоутворень, туберкульозу та діагностики інших складних захворювань у жителів Менського та сусідніх районів».

Загальна вартість проекту після проведеного тендеру – 11,8млн. грн. Проведено тендер на закупівлю та укладено відповідний договір.

Нині проводяться ремонтні роботи наявного рентгенологічного кабінету по підготовці приміщення до встановлення комп’ютерного томографа, вартість яких становить 1,2 млн. грн.

Мета проекту – покращення діагностичних можливостей лікарні для забезпечення раннього виявлення онкологічних та інших захворювань у жителів Менського і сусідніх районів та підготовка до роботи відповідно до вимог Національної служби здоров’я України.

Крім цього, в лікарню буде закуплений новий цифровий рентгенологічний апарат, вартість якого становить 2,2 млн. грн.

Як зазначає генеральний директор Менської ЦРЛ Григорій Разнован, реалізація зазначених проектів стала можлива за підтримки керівництва Менської районної державної адміністрації та Менської районної ради, які знайшли можливість виділити необхідні кошти для співфінансування по обом проектам ДФРР, обсяг яких становить 12%, а також повністю профінансувати придбання цифрового рентгенапарату та ремонт приміщення рентгенологічного кабінету.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc