Меню
 
Головна arrow Новини
Станом на 28 жовтня в інфекційному відділенні КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» перебуває 15 учнів ЗНЗ №7 м. Чернігова з підозрою на гепатит А.

Також на лікуванні в інфекційному відділенні КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» знаходиться співробітниця харчоблоку школи. За словами головного експерта Управління охорони здоров’я облдержадміністрації з інфекційних захворювань Світлани Ворони, її стан задовільний, хвороба має легкий перебіг, жовтяниця не виражена.

Стан учнів середнього ступеня важкості, до них застосовується необхідне лікування в залежності від прояву захворювання, зокрема, за допомогою гепатопротекторів.

Як зазначає заступниця генерального директора КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» Людмила Кривець, гепатит А (хвороба Боткіна) зазвичай має легкий перебіг, не характеризується переходом у хронічні форми, як це буває із іншими видами гепатитів.

У зв’язку зі спалахом гепатиту, 28 жовтня в Управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації відбудеться засідання штабу по координації протиепідемічних заходів та реагуванню на епідеміологічну ситуацію

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc