Меню
 
Головна arrow Новини
Практикуючі лікарі працювали над навичками надання невідкладної допомоги.

3 листопада 15 лікарів первинної ланки Чернігівського району пройшли практичний тренінг з невідкладної допомоги та базової підтримки життя. Організатори тренінгу – ТОВ «Центр спеціальної підготовки», сертифіковані фахівці якого є практикуючими лікарями-реаніматологами в центрах екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Кваліфіковані інструктори систематизували знання лікарів з проведення заходів серцево-легеневої реанімації, використання автоматичного дефібрилятора, дій лікаря при судомах та анафілактичній реакції. Кожний лікар мав змогу самостійно відтворити комплекс заходів з невідкладної допомоги на новітніх тренажерах та манекенах, у тому числі із застосуванням дефібрилятору.

Головний лікар КНП « Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Куниця висловив щиру вдячність інструкторам за цікавий, пізнавальний практичний тренінг та зауважив: «Ми впевнені, що практичні навички надання допомоги пацієнтам при невідкладних станах, отримані лікарями первинної ланки, допоможуть врятувати не одне життя».

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc