Меню
 
Головна arrow Новини
Змістовно, креативно, пізнавально: 12 листопада представники Управління охорони здоров’я облдержадміністрації і КНП «Обласний центр інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя» у складі широкого загалу медіа-спільноти Чернігівщини взяли участь у зустрічі із відомим українським журналістом, теле- і радіоведучим, засновником Громадського радіо Андрієм Куликовим.

Йшлося, зокрема, про сучасні тенденції розвитку вітчизняних ЗМІ на тлі російської агресії, що особливо актуально для прикордонної з цією країною Чернігівщини. Так Андрій Куликов вважає, що акцент повинен робитися саме на виваженому та об’єктивному висвітленні подій аби уникнути хибної можливості «скотитися у банальну пропаганду». Також гість зосередив увагу на необхідності інформаційної безпеки регіональних медіа-ресурсів, пошуку ефективних методів донесення інформації до людей, зокрема, через радіо, що працює на ФМ-частотах. І велика роль у цьому повинна належати саме громадській журналістиці.

Андрій Куликов навів багато прикладів, коли невеликі громади самі турбуються про поширення інформації щодо повсякденного життя населених пунктів, знаходять свої оригінальні методи як для пошуку коштів для безперебійного мовлення, так і для широкого залучення аудиторії слухачів. Йшлося і про комунікативні аспекти роботи журналістів з представниками влади, правоохоронних структур, «фільтрування» отриманої інформації з урахуванням думок всіх сторін, що причетні до тієї чи іншої події. Таким чином Андрій Куликов наголосив: лише ретельна перевірка інформації буде запорукою довіри громадян до ЗМІ, а відтак не тільки створить позитивний імідж окремо взятого регіонального медіа-ресурсу, а і дозволить підвищити престиж тих, хто працює над створенням дієвого інструменту з донесення інформації до споживача.

Загалом зустріч із відомим українським журналістом і медіа-експертом була цікавою для всіх причетних до інформаційної діяльності спеціалістів.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc