Меню
 
Головна arrow Новини
В області розпочинається діяльність проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні».

Проєкт реалізується за підтримки міжнародної організації РАТН та буде здійснюватися Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Основна його діяльність спрямована на зменшення тягаря туберкульозу шляхом профілактики, раннього виявлення та належного лікування хворих на ТБ, ХР ТБ і ко-інфекцію ТБ/ВІЛ.

З ознайомчим візитом фахівці РАТН відвідали КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб». Генеральний директор закладу Микола Дейкун познайомив з перспективами закладу, досягненнями, здобутками та проблемними питаннями в період реформування медицина, зокрема, фтизіатричної галузі. Заступник генерального директора Ніна Товчига презентувала гостям моніторингові дані стану протитуберкульозних заходів.

В ході візиту фахівці РАТН ознайомилися із потребами Чернігівщини у плані покращення доступу до протитуберкульозних медичних послуг, а саме: активного виявлення випадків, комплексної діагностики, якісного лікування і надання послуг, орієнтованих на потреби пацієнта, координації зусиль на всіх рівнях системи охорони здоров’я та громадян.

За підсумками візиту програмний менеджер проєкту Тетяна Барнард, заступник директора проекту Ольга Павлова, координатори проекту Тамара Іваненко, Олена Дюжева, спеціаліст з комунікації та адвокації Валентина Полуня зустрілися з начальником Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петром Гармашем.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc