Меню
 
Головна arrow Новини
14 листопада в КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради відбулася наукова конференція для неонатологів, педіатрів, дитячих анестезіологів, акушер-гінекологів, дитячих медичних сестер міста Чернігова та Чернігівської області.

Участь у конференції взяли доктор медичних наук, професор,завідувач кафедри неонатології НМАПО ім. П.Л. Шупика Єлизавета Шунько, кандидати медичних наук, доценти Ольга Лакша та Олена Костюк. У своїх виступах фахівці наголошували, що грудне вигодовування являється золотим стандартом у лікуванні передчасно народженої дитини від якого залежить в подальшому якісне здоров’я та щасливе життя в цілому.

«Мета заходу – привернення уваги суспільства до проблем передчасно народжених дітей та їх сімей для покращення якості медичної допомоги, подальшого життя та розвитку дітей, психологічної підтримки батьків», – зазначила Єлизавета Шунько.

Експерт Управління охорони здоров’я облдержадміністрації з неонатології Людмила Дудко повідомила, що наукова конференція проводилась у рамках Всесвітнього дня передчасно народжених малюків, який традиційно відзначається 17 листопада.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc