Меню
 
Головна arrow Новини
Роботи пацієнтів КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» представлено на виставці «Відлуння душі», яку відкрито 28 листопада у Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-арт».

Виставка присвячена відзначенню Міжнародного дня людей з особливими потребами, який відзначається світовою спільнотою 3 грудня. Обласна психоневрологічна лікарня вперше бере участь у такому заході, адже спеціалісти, що працюють з пацієнтами за допомогою арт-терапії, впевнені – немає не талановитих людей, є лише певні особливості психіки, які, піддаючись медичній корекції, залишають місце для творчості. Так 10 робіт, представлених на вернісажі, свідчать – автори картин не підкорилися випробуванням долі, а знайшли себе у мистецтві, як справжні світочі життя.

«Арт-терапія – дійовий метод реалізації творчого потенціалу пацієнтів нашої лікарні, – стверджує психолог закладу Людмила Беленок, – і недарма керівництво лікарні саме цьому виду реабілітації приділяє особливу увагу. Картини – це мистецькі доробки людей, що мають інвалідність через певні психічні захворювання. Але творчість для них – царина, яка немає жодних обмежень. Загалом в доробку наших пацієнтів дуже і дуже багато картин, які ми періодично представляємо на широкий загал. А у традиційній виставці «Відлуння душі» участь беремо вперше, презентуючи результати арт-терапії, якою пацієнти займаються під керівництвом досвідчених фахівців – Володимира Кравченка та Оксани Сергієнко».

Загалом на вернісажі презентовано понад 50 художніх робіт та інших творчих доробок (ліплення, вишивка бісером, гончарне мистецтво, плетіння тощо).

Виставка «Відлуння душі» працюватиме до 13 січня. Отже, її організатори запрошують відвідувачів долучитися до аматорського художнього мистецтва і переконатися – люди з інвалідністю здатні реалізувати себе в різних видах творчості, зокрема, в майстерності пензля.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc