Меню
 
Головна arrow Новини
ЦПМСД Ріпкинського та Семенівського районів отримали автомобілі Toyota Land Cruiser

Ще два нових автомобіля швидкої медичної допомоги «Toyota Land Cruiser 150», тип А1 з усім необхідним медичним обладнанням від Президента України Володимира Зеленського спільно з благодійним фондом Ріната Ахметова, отримали КНП «Ріпкинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Семенівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Комплектація автомобілів – це основні ноші/ноші каталка, приймальний пристрій для нош, пристрій для перенесення сидячого пацієнта, матрац для транспортування, довга спинна дошка з пристроєм іммобілізації голови та ременями безпеки для дорослих, шийний та верхньоспинний пристрій іммобілізації, набір для екстрених пологів, електрокардіограф, дефібрилятор, сумка для невідкладної допомоги, особисті засоби від інфекції, матеріали для очищення та дезинфекції, мішки дихальні типу АМБУ багаторазового використання для дітей та дорослих.

Сучасні автомобілі, обладнані згідно найкращих європейських стандартів, забезпечать жителям з найвіддаленіших сіл оперативне надання медичних послуг, адже вони мають підвищену прохідність. Тож лікарі за будь-яких погодних умов і стану доріг зможуть на них дістатися до пацієнтів.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc