Меню
 
Головна arrow Новини
В рамках проекту «House of Europe» Чернігівські медики навчалися в Чеській республіці

З 9 по 13 грудня в рамках проекту «House of Europe» лікар педіатр-неонатолог відділення новонароджених КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради Вікторія Базарна та дитяча медична сестра Леся Желдак проходили навчання на базі Факультетської лікарні в місті Оломоуці (Чеська Республіка).

Проект «House of Europe» – це нова програма, що фінансується Європейським Союзом та створена з метою підтримки професійного і творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Цього разу навчання проходило за напрямком «Охорона здоров’я». До навчальної поїздки було обрано лікарів та медичних сестер з Чернігова, Дніпра та Вінниці.

За час стажування у відділенні новонароджених Факультетської лікарні медики ознайомилися з принципами та системою роботи Перинатального центру в Чехії, обмінялись досвідом з актуальних питань в неонатології. «Це дуже відповідальна галузь охорони здоров’я, – зазначила Вікторія Базарна. – Нам було важливо ознайомитися з передовим досвідом колег та працювати над тим, щоб створити найкращі умови для наших малюків». ¬


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc