Меню
 
Головна arrow Новини
У Києві відбулася науково-практична конференція «Концепція стратегічного розвитку діяльності асоціації неонатологів України».

У заході взяли участь завідувачі та професорсько-викладацький склад профільних кафедр ВДНЗ України, провідні науковці НАМН України, які працюють в галузі неонатології, неонатальної хірургії, анестезіології, перинатології, педіатрії та дитячої неврології, головні позаштатні спеціалісти з неонатології, лікарі неонатологи, дитячі хірурги, дитячі анестезіологи.

Президент Асоціації неонатологів України, заступник директора з перинатальної медицини ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», професор Тетяна Знаменська представила основні перспективні напрямки діяльності Асоціації, перші результати впровадження міжнародних рекомендацій, стандартів по наданню допомоги новонародженим та майбутні плани їх використання в практиці лікарів в Україні. На конференції були обговорені питання вступу Асоціації терміналів грудного молока України в Європейську Асоціацію банків молока, шляхи удосконалення та впровадження сучасних методів діагностики спадкових захворювань обміну речовин у новонароджених.

Учасник зібрання – головний експерт Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації за фахом «Неонатологія», завідувачка відділення новонароджених КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради Людмила Дудко повідомила: «Особливу увагу учасників конференції було звернуто на сучасні підходи до парентерального харчування в неонатальній практиці, стандарти надання медичної допомоги передчасно народженим дітям. Ця інформація буде використовуватися нами у практичній діяльності та дасть можливість покращити результати виходжування і лікування передчасно народжених дітей».Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc