Меню
 
Головна arrow Новини
У Києві пройшов семінар-нарада членів ГО «Українська ліга розвитку паліативної і хоспісної допомоги»

ЧлениГО «Українська ліга розвитку паліативної і хоспісної допомоги»,фахівці в галузі медицини спільно з представниками влади 20 грудня обговорювали стан та перспективи розвитку служби паліативної допомоги в Україні на прикладі м. Києва.

Голова ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги» Василь Князевич представив на обговорення звіт про виконання основних напрямків діяльності, зупинився на проблемах та перспективах розвитку паліативної та хоспісної допомоги в Україні.

Під час зустрічі були обговорені питання впровадження програми медичних гарантій по оплаті послуг паліативної медичної допомоги, законодавчого врегулювання контролю за дотриманням ліцензійних умов діяльності закладів охорони здоров’я, оптимізації нормативно-правової бази, забезпечення доступу паліативних хворих до знеболення.

З станом надання паліативної допомоги населенню м. Києва ознайомила присутніх директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.Досвідом роботи по впровадженню програм розвитку паліативної та хоспісної допомоги поділились голови Сумської обласної організації Любов Приходько та Дніпропетровської обласної організації Юрій Криничний.

Під час семінару учасники відвідали та ознайомилися з діяльністю відділення паліативної допомоги дорослому населенню Олександрівської міської лікарні, лікарні №18 та стаціонарного відділення Центру паліативної допомоги дітям Київської міської клінічної шкірно - венерологічної лікарні.

Участь у заході прийняла делегація з Чернігівської області на чолі з головоюЧернігівської обласної ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги»,генеральним директором КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня Володимиром Ященко.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc