Меню
 
Головна arrow Новини
Зустріч лікарів КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» з представниками районної влади

Нещодавно на оперативній нараді з лікарями КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» зустрічались начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Бикова та начальник відділу з юридичних питань та комунальної власності виконавчого апарату ради Тамара Щепочкіна.

Олена Бикова доповіла колективу про можливості районного бюджету, його дохідну та видаткову частину. «Саме із районного бюджету були найдені і скеровані кошти на погашення кредиторської заборгованості, виплату заробітної плати (876193 грн) медичним працівникам у грудні місяці, – повідомила Бикова. – Оплата комунальних послуг здійснювалась виключно з районного бюджету, з якого на комунальні платежі було скеровано 2120496 грн».

Тамара Щепочкіна розповіла: «Засновником КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» є районна рада, а сама лікарня, як і раніше, перебуває у спільній власності сіл та міста Новгород-Сіверського району Чернігівської області. Тобто, навіть після набуття м. Новгород-Сіверським статусу міста обласного підпорядкування, нічого не змінилось щодо утримання майна Новгород-Сіверської ЦРЛ. Про це районна рада навіть письмово нагадувала міському голові з місяць тому, коли на спільній нараді йшлося про зміцнення матеріально-технічної бази ЦРЛ. Однак навіть на сесії міської ради міський голова цей лист не оприлюднив».

Лікарська аудиторія із великим інтересом вислухала надану інформацію та подякувала районній державній адміністрації та районній раді за підтримку і допомогу лікарні. За глибоким переконанням лікарів, це не тільки допомога медичному закладу, а перш за все – сьогоднішнім та майбутнім пацієнтам, людям, які мешкають у районі і хочуть мати можливість отримувати медичну допомогу за місцем проживання.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc