Меню
 
Головна arrow Новини
Менські лікарі отримали ключі від нових квартир

21 січня у місті відбулася урочиста подія – вручення ключів від квартир співробітникам КНП «Менська центральна районна лікарня».

Зведення 6-квартирного будинку переможцем тендера «УкрСіверБуд» почалося у жовтні минулого року. У новобудові – дві 1-кімнатні квартири, дві 2-кімнатні і дві 3-кімнатні квартири. Вони повністю готові до заселення: до будови підведений газ і вода, в кожній квартирі встановлений двоконтурний котел, сталеві радіатори опалення, сучасна сантехніка і газова плита.

За словами Генерального директора КНП «Менська центральна районна лікарня» Григорія Разнована, реалізація цього проекту стала можливим завдяки коштам Державного фонду регіонального розвитку та відповідного співфінансування з районного бюджету. Загальна вартість будинку – понад 5 мільйонів гривень. «Нині ми заселяємо п’ять квартир для молодих фахівців – двох лікарів-терапевтів, двох анестезіологів та одного лікаря-хірурга. Поки одна квартира очікує на свого власника, ще одного хірурга. Поруч із новобудовою стоїть також будинок для лікарів, зведений наприкінці 2015 року, в якому мешкають 4 родини лікарів нашого медичного закладу. Таким чином для молодих співробітників лікарні створені хороші умови для проживання, що має велике значення для залучення спеціалістів», – зазначив Григорій Разнован.

В урочистостях із цієї нагоди взяли участь народний депутат України Валерій Давиденко, який відстоював проект та допомагав у його реалізації, голова Менської райдержадміністрації Валерій Щукін, керівники управлінь, фермерських господарств району, громадськість міста, співробітники лікарні. Під час вручення ключів Валерій Щукін, зокрема, зазначив – медична галузь Менщини і надалі може сподіватися на всебічну підтримку з боку влади задля покращення житлових умов медичних працівників.

У ході урочистостей гості ознайомилися із роботою лікарні, станом проведення ремонтних робіт, а також побували у капітально відремонтованому рентгенкабінеті, в якому вже наприкінці січня запрацює сучасний багатозрізовий комп’ютерний томограф та новий цифровий рентгенологічний апарат.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc