Меню
 
Головна arrow Новини
Ніжинські студенти та викладачі стажувалися у Польщі

Студенти Ніжинського медичного коледжу Марія Булигіна та Володимир Майгун разом з викладачем Ганною Солонець у складі групи студентів і викладачів медичних коледжів Чернігівської області з 13 січня по 22 січня 2020 року пройшли безкоштовне стажування у Медичному центрі «Лікарня ім. Святого Іоанна Павла ІІ» м. Познань (Польща), організованому і проведеному в рамках співпраці з фондом «Pro Progress Ukraine» та на запрошення директора лікарні Леслава Леронтовича. Це приклад співпраці між закладами, який дозволяє студентам різних курсів вивчити пропозиції польської сторони щодо навчання і працевлаштування.

Щодня стажисти ознайомлювалися з різними відділеннями лікарні, особливостями роботи персоналу цих відділень, медичним обладнанням і сучасною апаратурою для проведення обстеження та лікування, мали змогу удосконалювати набуті знання з догляду за хворими.

Цікавою і пізнавальною стала зустріч гостей з директором і співробітниками Вищої школи педагогіки і управління ім. Мешко Першого в Познані, які розповіли про навчання польських і українських студентів в університеті, провели екскурсії лекційними аудиторіями і кабінетами для відпрацювання практичних навичок, де майбутні медичні працівники опановують науку і виробляють навички подальшої професійної діяльності, медсестринської етики і деонтології.

Насиченою виявилася і культурно-розважальна програма для стажистів. Захоплюючі екскурсії до Національно-історичного музею, історичних пам’яток міста, вечірні прогулянки Старим Містом і Літнім садом подарували позитивні емоції і чудові враження. Варто зазначити, що всі витрати, пов’язані з переїздом та проживанням студентів і викладачів, взяла на себе польська сторона.

Щирою радістю і теплом супроводжувалася зустріч студентів з випускниками Ніжинського медичного коледжу, які вже навчаються в Польщі та працюють у Медичному центрі понад чотири роки поспіль.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc