Меню
 
Головна arrow Новини
5 лютого під головуванням Міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької відбулася селекторна нарада щодо готовності закладів охорони здоров’я до заходів з запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненою коронавірусом 2019-nCoV.

Участь у нараді взяли керівники Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації, ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України», члени оперативного штабу Управління охорони здоров’я ОДА по недопущенню занесення і поширення випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом.

За інформацією заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка у світі вже зареєстровано понад 24 тисячі лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції, з них 493 летальні. В Україні жодного підтвердженого лабораторно випадку нової коронавірусної інфекції не зареєстровано.

Також заступника Міністра повідомив, що на засіданні уряду 3 грудня прийнято національний план з недопущення поширення коронавірусної інфекції на території України. В даному плані та відповідному розпорядженні Кабінету міністрів розроблені заходи, які мають впроваджуватися як на національному, так і на регіональних рівнях. Після доопрацювання розпорядження буде оприлюднене на офіційному сайті Кабінету міністрів. Згідно з планом, система цивільного захисту переводиться в режим підвищеної готовності. На рівні кожної області мають бути протестовані плани реагування, готовності і розгортання ліжок у разі необхідності.

Окрім цього, з метою збору актуальної інформації і виконання необхідних заходів із протидії поширенню нового коронавірусу проведено обговорення потреб закладів охорони здоров’я у обладнанні, витратних матеріалах та засобах індивідуального захисту.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc