Меню
 
Головна arrow Новини
«Серце до серця» знову йде до дітей

4 березня регіональний штаб фонду «Серце до серця» – КУ «Чернігівський обласний молодіжний центр» урочисто передав для потреб КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» медичне устаткування на суму у понад 96 тисяч гривень. Обладнання – монітор електрокардіосигналів добовий SDM-3 та електрокардіограф «Біомед» з додатковим комплектом – закуплене за результатами 14-го обласного етапу Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яку проведено під гаслом «Дитяче серденько, живи!». За словами медичного директора закладу Ольги Іванової, ця апаратура вкрай необхідна, адже вона дає змогу якісно діагностувати захворювання серця і судин.

Загалом мета нинішньої акції – придбання кардіореанімаційного медичного обладнання для лікарень Чернігівщини, в яких надається стаціонарна допомога дітям.

Як зазначила регіональний представник фонду Ірина Симонова, з початком активної діяльності його співробітники та волонтери взяли за мету рятування життя і здоров’я дітей. «З року в рік щирі серця жителів Чернігова та області відгукуються на пропозиції поділитися благодійними внесками на користь збереження здоров’я дітей. Об’єднуючись під гаслами нашого фонду, люди розуміють, що не тільки від медичних працівників, а і від небайдужості пересічних громадян залежить якість надання медичної допомоги підростаючому поколінню. Відтак нинішнього року благодійна акція продовжуватиме свою впевнену ходу – з 1 квітня по 3 травня «Серце до серця» продовжить збір коштів для потреб як обласної дитячої лікарні, так і подібних закладів в районах Чернігівщини».
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc