Меню
 
Головна arrow Новини
7 березня в Управлінні охорони здоров’я ОДА відбулося засідання оперативного штабу щодо питань недопущення занесення та поширення на території Чернігівської області випадків захворювань на коронавірус.

Пройшло засідання під головуванням начальника Управління охорони здоров’я Петра Гармаша, участь у зібранні прийняв заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Сергій Ігнатьєв. Головне питання на порядку денному – загальний стан готовності області до виявлення і поширення нового коронавірусу COVID-19 та взаємодія співробітників Головного управління Національної поліції в області, працівників прикордонного загону Державної прикордонної служби України, співробітників бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЧОР у разі виявленні особи, з підвищеною температурою тіла у прикордонних пунктах пропуску.

За результатами засідання для координації дій прийнято рішення ввести до складу обласного оперативного штабу заступника начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Сергія Ігнатьєва та забезпечити оперативне реагування співробітників поліції у випадку виявлення особи з підвищеною температурою тіла у пунктах пропуску області.

Медики наголошують: потрібно розумно ставитися до поширення інформації про коронавірус та пам'ятати про основні методи убезпечення себе від інфікування. Загальні рекомендації для профілактики COVID-19:

• Часто і ретельно мийте руки водою і милом.

• Якщо немає можливості помити руки з водою і милом, варто використовувати спиртовмісний антисептик для рук – розчин з вмістом спирту 60-80% або з 2% хлоргексидину. Антисептик повинен покривати всю поверхню шкіри рук, обробляти руки треба не менше 30 секунд і особливу увагу приділити нігтям (тут накопичується більше бруду). При першій же можливості помийте руки милом і водою.

• Не торкайтеся брудними руками очей, носа або рота.

• Уникайте тісного контакту з хворими та натовпом.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc