Меню
 
Головна arrow Новини
Лікарні готуються для прийму пацієнтів, у разі виявлення COVID-19

Так, в КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ», щоб убезпечити працівників і пацієнтів від можливого інфікування коронавірусною інфекцією, запроваджена система запобіжних заходів, яка включає комунікаційні заходи, забезпечення захисним одягом та засобами дезінфекції, поповнення запасу витратних матеріалів та лікарських засобів. Зокрема для захисту працівників інфекційного відділення у разі поступлення пацієнта з підозрою на коронавірусну інфекцію наразі отримані перші 10 комплектів захисного одягу, до яких входять захисний комбінезон, бахіли, шлем з маскою та захисним екраном, гумові рукавички. Наявний незнижувальний запас дезінфікуючих засобів. Для ізоляції осіб, що мали контакти з можливо інфікованими коронавірусом, розгорнуто 22 обсерваційні ліжка.

Важливою складовою профілактичної роботи є обізнаність персоналу, пацієнтів та відвідувачів щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. Саме це питання розглядалось на оперативній нараді у головного лікаря Новгород-Сіверської ЦРЛ. Зокрема йшлось про очищення та дезінфекцію поверхонь в зонах догляду за пацієнтами, акцентувалась увага на необхідності проводити очищення та дезінфекцію включно з комп'ютерами, мобільними телефонами та кишеньковими персональними комп'ютерами, а також рекомендовано заборонити використання таких приладів в зоні пацієнта.

Головна медична сестра Тетяна Бондаренко звернула увагу на необхідність безпечного використання текстильних виробів (постільної білизни, рушників, одягу для пацієнтів та працівників), на необхідності дотримання Інструкції зі збору, сортування, зберігання, дезінфекції та прання білизни у закладах охорони здоров'я.

Лікар-інфекціоніст Андрій Недашківський звернув увагу на те, що відвідувачі можуть бути переносниками інфекційних агентів та причиною спалаху, тому в лікарні має бути впроваджений скринінг відвідувачів.

Головний лікар Світлана Шам доручила підготувати відповідні розпорядчі документи по закладу, опрацювати їх у колективі та забезпечити неухильне їх дотримання, що дасть можливість запобігти поширення інфекції.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc