Меню
 
Головна arrow Новини
Офіс Президента відкрив сервіс, що оперативно показує, як поширюється коронавірус в Україні. Міністерство охорони здоров’я, Національна служба здоров’я України, Міністерство закордонних справ України відкрило сторінки з інформацією про поширення коронавірусу.

Офіс Президента відкрив сервіс, що оперативно показує, як поширюється коронавірус в Україні. На спеціальній мапі позначені місця, де є підозри і вже підтверджені випадки зараження COVID-19, а також де розташовані лікарні, що готові приймати хворих:

https://public.tableau.com/profile/publicviz#!/vizhome/monitor_15841091301660/sheet0.

Міністерство охорони здоров’я запустило два сервіси, які інформують щодо ситуації з коронавірусом в Україні. Крім того, МОЗ відкрив Telegram-бот, який також оперативно інформує про коронавірус в Україні:

https://t.me/COVID19_Ukraine_Bot .

Національна служба здоров’я України запустила в Facebook окрему сторінку для пацієнтів: https://www.facebook.com/nszu.care

Коронавірус_інфо – єдиний Telegram-канал про коронавірус в Україні, верифікований МОЗ: https://t.me/COVID19_Ukraine.

Міністерство закордонних справ України відкрило три сторінки з інформацією про поширення коронавірусу і про ситуацію з громадянами України за кордоном. Це сторінки на Twitter, Telegram. https://Twitter.com@UA_MFA_Info, https://facebook.com/MFAInfoCoronavirus, https://t.me/coronavirus_info_MFA.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc