Меню
 
Головна arrow Новини
У Чернігівській облдержадміністрації 23 березня відбувся спільний пресбрифінг голови ОДА Андрія Прокопенка, голови обласної ради Ігоря Вдовенка, Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, начальника обласного лабораторного центру МОЗ України Миколи Донця, начальника Управління охорони здоров’я Петра Гармаша. Йшлося про заходи з протидії поширенню коронавірусу, які вживаються в області і, зокрема, в місті Чернігів.

Як зазначив Андрій Прокопенко, область очікує надходжень масок, тест-систем, респіраторів. Експрес-тести будуть надані в лікувальні заклади. Тести для полімеразно-ланцюгової реакції будуть проводитися безпосередньо в Чернігівському обласному лабораторному центрі МОЗ України. Коштами допомогли благодійники – представники бізнесових та ділових кіл. Також очільник області наголосив: громадянам необхідно дотримуватися правил індивідуального захисту, а ті, хто повернувся з-за кордону, повинні вдатися до 14-денної самоізоляції. Недотримання цих правил змусить відповідні органи штрафувати порушників у розмірі від 17 до 34 тисяч гривень.

У свою чергу Владислав Атрошенко повідомив, що вже із 27 березня в місті буде суттєво обмежений рух громадського транспорту. Перевезення буде здійснюватися силами тролейбусного управління за перепустками в установи і заклади критично важливої інфраструктури. Тролейбуси курсуватимуть із 6 до 9 години ранку і з 16 до 20 години вечора.

Окрім того і Андрій Прокопенко, і Владислав Атрошенко, а також Ігор Вдовенко зазначили, що керівні структурні підрозділи працюють у режимі підвищеної готовності та висловили впевненість, що загальними стараннями проблема корона вірусу буде вирішена.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc