Меню
 
Головна arrow Новини
Он-лайн курс з респіраторної терапії

Фондами Олени Пінчук та Віктора Пінчука, Міністерством охорони здоров’я України та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) розроблено «Онлайн-курс з респіраторної терапії» для лікарів-анестезіологів, реаніматологів та медсестер, які працюють у відділеннях інтенсивної терапії, а також лікарів, медсестер інших підрозділів медичних закладів і медичним менеджерам, які беруть участь у відповіді на спалах COVID-19.

У відео-блоках зокрема йдеться про будову апаратів штучної вентиляції легень та догляд за ними, первинні налаштування апаратів та адаптацію до пацієнта, тактику проведення вентиляції, важливість зволоження повітряно-дихальної суміші під час штучної вентиляції легень тощо.

Викладачами курсу є Леся Згржебловська, старший ординатор відділення інтенсивної терапії загального профілю Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, доктор медичних наук; Ірина Кондратова, заступник генерального директора Харківської обласної клінічної лікарні – керівник регіонального перинатального центру, кандидат медичних наук, доцент кафедри педіатрії №1 та неонатології Харківського національного медичного університету; Володимир Мітін, експерт з медичного обладнання, офіційний представник компанії-виробника ШВЛ «VYAIRE MEDICAL INC.»

З відео-курсом можна ознайомитися за посиланнями: https://youtu.be/3lgqFqEpfk4 та https://bit.ly/Online_Respiratory_Course

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc