Меню
 
Головна arrow Новини
Благодійники – лікарям і пацієнтам

В умовах поширення коронавірусної інфекції надзвичайно актуальним є питання забезпечення лікувальних закладів, що стоять на передових рубежах боротьби із недугою, сучасними витратними матеріалами і діагностичними системами.

Так 5 травня в КНП «Чернігівська міська лікарня №2» відбулася урочиста передача необхідних для своєчасної діагностики COVID-19 спеціальних пробірок у кількості 1,5 тисячі штук. Їх для потреб лікарні, яка визначена провідною в області щодо лікування коронавірусу, придбала громадська організація «Безпека медиків» – нова благодійна структура, створена близько місяця тому. Під час вручення її керівник Галина Синявська зазначила: все більше установ та організацій Чернігівщини, а також окремих небайдужих громадян, зокрема, народного депутата України Валерія Дубіля, долучаються до шляхетної справи – допомоги лікарям у тестуванні, а відтак і своєчасному лікуванні захворювань на коронавірус.

«Я дуже вдячний цій громадській організації за допомогу всій нашій області. Окрім цих пробірок у лікувальні заклади Чернігівщини потраплять ще 10 тисяч подібних пробірок, – наголосив начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш, - пробірки та аплікатори для забору аналізів отримають лікарні обласного центру, адже є необхідність у тестуванні не тільки хворих, а і контактних осіб і, зокрема, медичних працівників, що безпосередньо працюють із такими пацієнтами. Так, завдяки сучасній діагностиці, ми обстежували людей, що знаходилися у цій лікарні з діагнозами «пневмонія». Але за допомогою тестів ми виявляли у них коронавірусну хворобу. Отже, ми бачимо необхідність у таких витратних матеріалах, тим паче, що зараз продовжена робота по здійсненню планових операцій і медики якраз зможуть проходити відповідне тестування. Вже сьогодні тисяча пробірок буде відправлено до Прилук, де проходять лікування пацієнти із Варви, яка визнана вогнищем захворювання».

Подякував благодійникам і головний лікар закладу Володимир Фаль, зазначивши – завдяки небайдужості благодійників та представників місцевої влади, нині лікарня практично забезпечена всім необхідним для боротьби із COVID-19 та захистом медперсоналу, що працює із такими хворими.


За матеріалами МОЗ України


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc