Меню
 
Головна arrow Новини
Сучасний підхід до профілактики ВІЛ-інфекції в КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ»

КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» вже давно і плідно співпрацює з Чернігівською обласною громадською організацією «Відродження нації» з питань профілактики ВІЛ-інфекції, підвищення обізнаності медичного персоналу і пацієнтів щодо шляхів запобігання інфекції тощо.

Так очільниця організації Ніна Кононенко декілька разів відвідувала лікарню, спілкувалась з лікарями та середнім медичним персоналом, з керівництвом закладу та позитивно оцінила профілактичні заходи кабінету «Довіра» та лікарні в цілому щодо запобігання ВІЛ-інфекції у районі. Результатом цієї співпраці стало неодноразове отримання кабінетом «Довіра» дезінфекційних засобів, шприців, швидких тестів для обстеження на ВІЛ-інфекцію. А тепер для більш сучасного і ефективного проведення санітарно-освітньої роботи з питань передачі ВІЛ-інфекції до лікарні надійшли від Чернігівської обласної громадської організації «Відродження нації» в рамках проекту «Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції в Україні» (HealthLink) два телевізори з відеороликами із зазначеної тематики.

За інформацією лікаря кабінету «Довіра» Андрія Недашківського, телевізори встановлені у поліклінічному відділенні на першому та четвертому поверхах, де пацієнти та відвідувачі відтепер мають змогу ознайомитись із сучасними підходами до профілактики ВІЛ-інфекції, шляхами та способами запобігання зараженню ВІЛ.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc