Меню
 
Головна arrow Новини
КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» отримав технічну допомогу у рамках реалізації в регіоні проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Це – глюкометри, пульсоксиметри, ізотермічні контейнери (сумки-холодильники). Все прилади потрібні у практичній діяльності, особливо під час процесу реформування фтизіатричної служби. Так сучасні засоби для транспортування біологічного матеріалу дозволять забезпечити якісну доставку матеріалу із районів області до центральної лабораторії (із дотриманням холодового ланцюга) для проведення досліджень, що покращить ранню діагностику туберкульозу. Актуальність полягає у тому, що значна частина хворих на туберкульоз лікується амбулаторно за місцем проживання, їм економічно обтяжливо за станом здоров’я пересуватися областю, враховуючи і карантинні обмеження. А от нові прилади реально наблизять послугу із лабораторного супроводу до пацієнтів із віддалених населених пунктів області.

Відтак за підтримки фахівців Проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» розроблені алгоритми дій щодо виявляння туберкульозу серед населення, контактних осіб, ВІЛ-інфікованих. Крім того, удосконалено порядок впровадження сучасних заходів з інфекційного контролю, зокрема, проведені онлайн навчання з актуальних питань для фтизіатрів та інфекціоністів.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc