Меню
 
Головна arrow Новини
Підсумки роботи за минулий рік та перспективи на майбутнє обговорювалися на засіданні обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Нещодавно в режимі онлайн відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, яке проводила заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова. У засіданні взяли участь начальник Управління охорони здоров’я Петро Гармаш, генеральний директор КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально-значущих та небезпечних хвороб» ЧОР, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради Микола Дейкун, члени обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Засідання відбувалося за участю та технічної підтримки проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який реалізується міжнародною організацію РАТН.

У вступному слові Наталія Романова наголосила, що нині Чернігівщина впроваджує Європейські стандарти підходу до профілактики та лікування туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу. Відтак відповідальність за роботу по виявленню та забезпеченню медичної допомоги пацієнтам покладається на фахівців лікувальних закладів всіх рівнів. А важлива складова у питаннях організації і проведення заходів протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу належить неурядовим громадським та благодійним організаціям.

Генеральний директор Чернігівського обласного медичного центру соціально значущих та небезпечних хвороб Микола Дейкун ознайомив учасників засідання з особливостями організації роботи у сфері туберкульозу, ВІЛ-інфекції, поєднаної патології ТБ/ВІЛ в умовах галузевого реформування на етапі формування регіональної системи громадського здоров’я. У свою чергу медичний директор КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально-значущих та небезпечних хвороб» Жанна Карпенко розповіла про завдання з розбудови потенціалу системи надання послуг з ТБ/ВІЛ в області.

Про стан впровадження в області проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який реалізується міжнародною організацію РАТН, та про основні організаційні аспекти створення алгоритмів та стандартів операційних процедур щодо виявляння туберкульозу із використанням сучасних підходів та технологій повідомила секретар обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Ніна Товчига.

Голова правління БО «Чернігівська МЕРЕЖА», голова робочої групи Анжела Мойсеєнко поінформувала про розробку та хід виконання регіональної стратегії адвокації, комунікації та соціальної мобілізації у галузі боротьби із соціально значущими та небезпечними захворюваннями.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc