Меню
 
Головна arrow Новини
Нагородження переможців Регіонального відбору громадської відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

13 серпня в Чернігівській обласній державній адміністрації відбулися урочистості присвячені нагородженню переможців Регіонального відбору Громадської відзнаки «Орден Святого Пантелеймона». В заході взяли участь Голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко, народний депутат України, голова підкомітету з питань профілактики та боротьби з онкологічними захворюваннями Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Валерій Зуб, члени Чернігівської регіональної ради та переможці.

«Орден Святого Пантелеймона» – це громадська нагорода, що має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я.

Ця нагорода позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому. Вона спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості.

Вже вчетверте проходить конкурсний відбір на присудження громадських Відзнак «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона». Процес відбору кандидатів складається з декількох етапів. Так, на першому етапі Регіональними радами Відзнаки здійснюється конкурсний відбір, результатом якого є визначення регіональних переможців у кожній області України. Після цього, Національна експертна комісія (яка складається з голів регіональних рад) серед усіх кандидатів - переможців регіональних відборів, шляхом таємного голосування обирає по чотири кандидати з кожної з п'яти номінацій на Орден та трьох номінацій на Медаль. Поважна рада серед цих кандидатів 9 серпня визначає переможців в кожній номінації.

Переможців на Орден обирають у таких номінаціях: «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров'я», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я», «Взірець служіння суспільству». Також існує окрема номінація для іноземних громадян - «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я».

Номінаціями на Медаль, яка присуджується представникам молодої медичної спільноти (до 35 років) є: «За лікарське мистецтво», «За турботу і ласку до хворого», «За наукові розробки у медицині».

Регіональну раду Чернігівської області очолює Зуб Валерій Олексійович, народний депутат України, голова підкомітету з питань профілактики та боротьби з онкологічними захворюваннями Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Переможцями регіонального відбору Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» у 2020 році стали:

Хіняєв О.М, лікар ультразвукової діагностики та лікар-уролог КНП «Носівська центральна районна лікарня імені Ф.Я.Примака», в номінації «Найкращий лікар»;

Шевчик В.І., засновник та керівник мережі клінік «Мікрохірургія ока Василя Шевчика», в номінації «Новатор охорони здоров'я»;

Хуторненко В., голова ГО «Дитячий фонд Чернігівщини», в номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я»;

Романова H.A., заступниця голови Чернігівської обласної державної адміністрації, в номінації «Взірець служіння суспільству».

Переможцем регіонального відбору Відзнаки «Медаль Святого Пантелеймона» у 2020 році став:

Колотило М.О., лікар-кардіолог поліклінічного (консультативно-діагностичного) відділення КНП «Ніжинська центральна районна лікарня», в номінації «За наукові розробки у медицині».

Голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко подякував переможцям за відданість професії, високий професіоналізм, людяність і милосердя та вручив дипломи Ордену Святого Пантелеймона.

Народний депутат України, голова підкомітету з питань профілактики та боротьби з онкологічними захворюваннями Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Валерій Зуб привітав переможців та вручив подяку від депутата та грошову винагороду.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc