Меню
 
Головна arrow Новини
В облдержадміністрації проголосували за важливий проєкт

17 серпня у Чернігівській ОДА відбулося чергове засідання конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Комісія у складі представників органів влади, громадськості та експертів розглянула ряд організаційних питань. Зокрема, йшлося про перерозподіл коштів ДФРР та затвердження проєкту Всеукраїнського громадського бюджету в Чернігівській області у 2020 році.

Відтак Чернігівщина – друга з областей України, де провели конкурс Всеукраїнського громадського бюджету та визначили переможця. За результатами онлайн-голосування, серед 9 конкурсних проєктів найбільше голосів набрав проєкт «Впровадження сучасного комплексного рентгенодіагностичного обстеження дитячого населення в м. Прилуки Чернігівської області».

Голова Комісії, перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний, зокрема, зазначив: «Проєкт «Впровадження сучасного комплексного рентгенодіагностичного обстеження дитячого населення в м. Прилуки Чернігівської області» отримав найбільшу кількість голосів – 4872 або 32% від загальної кількості голосуючих. Відповідно до процедури він має пройти останній етап – оцінювання конкурсної комісії на онлайн-платформі».

Після обговорення комісія схвалила загальний рейтинговий список і попередньо визначила переможцем конкурсу ініціативу Прилуцької громади. Таким чином, підтримано рішення спрямувати на реалізацію цього проєкту 3 мільйони 382 тисячі гривень.

Проєктом, зокрема, передбачено замінити застаріле обладнання рентген-кабінету Прилуцької дитячої лікарні на сучасний рентген-діагностичний комплекс. Співрозробниками цієї ініціативи виступили адміністрація закладу та відділ інвестицій і міжнародної діяльності міської ради. Саме останній буде готувати всю необхідну документацію для подальшого впровадження проєкту в життя.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc