Меню
 
Головна arrow Новини
У селі Тур’я Сновської громади наприкінці минулого тижня відкрито нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Участь у заході взяли голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко, голова Сновської міської ради Олександр Медведьов.

Звертаючись до жителів села Тур’я та учасників урочистого зібрання, Андрій Прокопенко зазначив, що сімейного лікаря пацієнт бачить першим, коли звертається по медичну допомогу. Це спеціаліст, який спостерігає за здоров’ям пацієнта, ставить діагнози та лікує. «Близькість, якість та доступність медичних послуг є вкрай важливою. Особливо для жителів сільської місцевості. Вартість об’єкту склала 5,2 млн грн. Будівельні роботи проводились на умовах співфінансування. Понад 530 тис. грн виділив місцевий бюджет», – сказав Андрій Прокопенко.

Замовник робіт – Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА. Підрядна організація – ТОВ «РЕМБУДКОМ».

Для оснащення амбулаторії Чернігівською ОДА було придбане медичне обладнання на суму понад 560 тисяч гривень. Тепер тут є електрокардіограф, пульсоксиметр, дефібрилятор, електродіагностичний спірометричний апарат та ін. Для надання першої допомоги лікар забезпечений хірургічним інструментом.

Крім того, майже за 500 тисяч гривень придбано сучасний повнопривідний санітарний автомобіль «Renault Duster», який стане чудовим помічником у роботі сімейного лікаря та дасть можливість поліпшити своєчасне надання медичних послуг.

Довідково: В штаті амбулаторії п’ять працівників – сімейний лікар Володимир Цуприк, дві медсестри, санітарка, водій. Підпорядковані лікарю чотири фельдшери, які працюють в інших населених пунктах громади.

На території обслуговування медзакладу перебуває понад дві тисячі мешканців Тур’ї та 15 навколишніх малих сіл. На сьогодні декларацію з сімейним лікарем вже підписали 1933 жителі громади.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc