Меню
 
Головна arrow Новини
У Чернігівський області протягом доби зафіксовано антирекорд добової захворюваності на коронавірус.

Станом на 8 вересня в області зафіксовано 112 нових випадків захворювання COVID-19. З них по 21 випадку виявлено у Борзнянському та Носівському районах, 18 – у Бобровицькому, 14 – у Чернігові, по 8 випадків у Ніжині та Прилуцькому районі, по 4 випадки в Ічнянському, Ніжинському та Сновському районах, 3 випадки у Коропському районі, 2 – у Срібнянському, по одному – у Прилуках, Козелецькому, Менському, Новгород-Сіверському та Ріпкинському районах. 13 захворілих осіб госпіталізовані, решта перебуває на самоізоляції вдома. Також за останню добу зафіксовано летальний випадок у Ніжинському районі. Тут помер 75-річний чоловік, якій мав супутні патології, що ускладнили перебіг хвороби COVID-19.

Вірус поширюється дуже швидко, тож зважаючи на ситуацію необхідно дотримуватися протиепідемічних заходів і ні в якому разі не нехтувати основними рекомендаціями щодо профілактики захворювання. Запорука захисту від COVID-19 – використання масок, антисептиків, миття рук, дотримання соціальної дистанції при великому скупченні людей.

Також медики наголошують: якщо ви відчули симптоми захворювання – не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря.

Пам’ятайте, що від кожного з нас залежить швидкість розповсюдження вірусу, а відтак – здоров’я багатьох людей.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc