Меню
 
Головна arrow Новини
8 вересня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів координаційну нараду з питань реалізації Проєкту Президента «EMERGENCY».

Участь у нараді взяли участь заступники голови ОДА Віталій Загайний та Олександр Савченко, начальник Управління капітального будівництва ОДА Богдан Кривенко, заступниця начальника Управління охорони здоров’я ОДА Алла Здор, керівники опорних лікарень, представники підрядних організацій та проєктанти, які обговорили ряд нагальних питань.

В рамках програми передбачено капітально відремонтувати приймальні відділення екстреної допомоги 9 опорних лікарень області, а саме: Чернігівська обласна лікарня, Чернігівська міська лікарня №2, міські медзаклади Ніжина та Прилук, районні лікарні Козельця, Бобровиці, Корюківки, Бахмача та Новгород-Сіверського. На їх модернізацію заплановано спрямувати 72 млн грн. «По всім об’єктам завершили виготовлення проєктно-кошторисну документацію, отримали позитивні експертні висновки. Роботи розпочалися у семи лікарнях. Ще у двох районних лікарнях – Бобровицькій та Корюківській – триває процес закупівлі послуг. Прописали рекомендації та технічне завдання для кожного медзакладу згідно з вимогами загальноукраїнського брендбуку. Передали проєктантам для вивчення і доопрацювання деталей. Нові приймальні відділення матимуть стандартний дизайн, продуману навігацію закладом та надаватимуть якісні медичні послуги», – зазначив Андрій Прокопенко.

Облаштування приймальних відділень опорних лікарень будуть проводитись за єдиними стандартами. Це стосується як кольорової гами, так і змісту елементів брендування, параметрів вивісок, логотипу тощо. Обов’язково мають бути враховані інклюзивні та інші нормативні вимоги для забезпечення самостійного переміщення людей з обмеженими можливостями.

У кожному приймальному відділенні буде встановлено сучасне медичне обладнання. Міністерство охорони здоров’я України взяло на себе функцію визначити перелік необхідної апаратури і централізовано її придбати.

«Управління охорони здоров’я має оперативно доопрацювати ряд питань, зокрема, щодо специфікації обладнання з профільним Міністерством. Всі роботи мають бути виконані якісно і в строк», - підсумував нараду голова ОДА.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc