Меню
 
Головна arrow Новини
COVID-19: Населені пункти Чернігівщини починають тиждень з новими карантинними обмеженнями.

У понеділок, 14 вересня в Україні набуло чинності оновлене епідемічне зонування. Відповідне рішення схвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відповідно до її рішення «червона зона» карантину діятиме у м. Ніжин, Бобровицькому та Носівському районах, де забороняється робота громадського транспорту, відвідування шкіл, вишів, діяльність ТРЦ, закладів громадського харчування.

«Помаранчева зона» поширюється на Борзнянський, Куликівський та Ніжинський райони. Там заборонено роботу хостелів, турбаз (окрім отелів), розважальних закладів, ресторанів у нічний час. Також припиняються планові госпіталізації, робота спортзалів, фітнес-центрів, окрім тих, що приймають відвідувачів з розрахунку 1 людина на 10 кв. м, закладів культури, прийняття нових змін до дитячих таборів. Для проведення масових заходів: 1 людина на 20 кв. м і не більше 100 людей.

До «жовтої зони» віднесено мм. Чернігів, Прилуки, Варвинський, Городнянський,Ічнянський,Козелецький,Прилуцький,Сновський,Срібнянський, Талалаївський та Чернігівський райони. Заборонено відвідування закладів соціального захисту, де знаходяться люди похилого віку окрім тих, що надають кризові послуги. Всі інші населені пункти віднесено до «зеленої зони».

Обов’язковими залишаються носіння масок та респіраторів під час перебування у приміщенні,дотримання дистанції під час проведення масових заходів (1 людина на 5 кв. м), перевезення людей у громадському транспорті згідно з наявними місцями для сидіння.

Нове зонування діятиме протягом 14 днів.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc