Меню
 
Головна arrow Новини
Відкрито нову амбулаторію

16 вересня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із головою Плисківської ОТГ Мариною Вірко та головою Борзнянської РДА Ларисою Осадчук відкрили у Плисках новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Андрій Прокопенко, зокрема, зазначив: Плисківська амбулаторія стала третім збудованим «з нуля» закладом «первинки», який відкрив двері своїм пацієнтам за час роботи теперішнього складу облдержадміністрації.

Загальний кошторис проєкту становить 5 млн 319 тис. гривень. Більш ніж півмільйона – внесок громади.

Управління охорони здоров'я ОДА передало комплект сучасного медичного обладнання на суму понад 500 тис. грн – електрокардіограф, пульсоксиметр, дефібрилятор, електродіагностичний спірометричний апарат, глюкометри, холодильник для вакцин, комплект для невідкладної та хірургічної допомоги та інше, що дасть можливість забезпечувати пацієнтів повним спектром послуг первинної медико-санітарної допомоги. Також для потреб амбулаторії придбали сучасний повнопривідний службовий автомобіль «Renault Duster» вартістю 500 тис. грн.

В штаті амбулаторії працюватимуть 5 співробітників – завідувачка амбулаторії – лікар загальної практики сімейної медицини з 37-річним стажем Людмила Кот, 2 медсестри, санітарка і водій. Декларацію із сімейним лікарем вже підписали 1950 жителів сіл Плиски, Велика Загорівка, Махнівка, Миколаївка та Іванівка. Серед них 337 дітей до 18 років. Сімейному лікарю також підпорядковуються 4 фельдшери, які працюють в інших населених пунктах. У закладі розташовані кабінети лікаря, педіатричної допомоги, кабінет для щеплень, маніпуляційна, денна стаціонарна палата на 5 ліжок, підсобні та технічні приміщення.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc