Меню
 
Головна arrow Новини
Бобровицький район вийшов із «червоної» зони карантину

Згідно з рішенням комісії, із 21 вересня Бобровицький район виходить із «червоної» зони карантину. Там можуть відновлювати навчання, знімаються обмеження по роботі громадського транспорту. Про це повідомив заступник голови ОДА Андрій Подорван, зазначивши, що відповідне рішення прийняте 20 вересня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відтак, що стосується інших районів та міст Чернігівщини, то для них встановлені наступні рівні:

- «помаранчевий» рівень: у Борзнянському, Куликівському, Ніжинському районах;

- «жовтий» рівень: у Чернігові, Прилуках та у Бахмацькому, Ічнянському, Козелецькому, Прилуцькому, Сновському, Срібнянському, Талалаївському, Чернігівському районах.

Нагадаємо, що такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Також Андрій Подорван зауважив: ми також звернулись до Державної комісії із пропозицією переглянути карантинні обмеження, які запроваджуються на «червоному» рівні епідемічної небезпеки. Так, пропонується дозволити у «червоній» зоні роботу пасажирського транспорту з обмеженням заповнення не більше 50% пасажирських місць.

Протягом останніх тижнів, коли фіксувалось збільшення кількості випадків COVID-19 (400 і більше нових випадків на тиждень), в області здійснено низку заходів. Зокрема, збільшено кількість ліжок у закладах 1 хвилі для госпіталізації хворих на COVID-19 (+80 ліжок, всього 459 ліжок), що дозволило вивести показник заповнення ліжок на рівень менше ніж 50%. Також допомогу хворим на COVID-19 можуть надавати у двох лікарнях другої хвилі – Бобровицькій ЦРЛ та Чернігівській міській лікарні №3.Окрім того, проведено ІФА-тестування особового складу, який залучається до навчань з територіальної оборони, виявлено 1 випадок COVID-19. Кількість добових тестувань довели до 1000 і більше, приміром, за 18 вересня – 441 ПЛР-тест та 601 ІФА.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc