Меню
 
Головна arrow Новини
Коронавірус: чи безкоштовне тестування?

На обласну «гарячу телефонну лінію» з протидії коронавірусній інфекції (0800507070¬) надходить безліч дзвінків від громадян стосовно роз’яснення алгоритмів тестування при плановій госпіталізації до стаціонару.

Враховуючи актуальність теми, на неї звернув увагу і Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, який на черговому брифінгу пояснив: під час планової госпіталізації медичні заклади повинні безкоштовно здійснювати тестування пацієнтам методом ІФА ( на наявність антитіл). Також він зазначив – у таких випадках необхідно проводити саме ІФА-тестування, а не ПЛР-тест.

Відтак у Програмі медичних гарантій буде чітко визначено – якщо сімейний лікар, дільничний терапевт або педіатр дає направлення на планове лікування до медичного закладу, тестування, а також необхідні базові аналізи повинні здійснюватися виключно за рахунок держави.

Нагадаємо: ІФА-тестування – (імуноферментний аналіз) дозволяє визначити, чи перехворіла людина на коронавірусну інфекцією і чи перебуває вона нині у гострій стадії захворювання.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc