Меню
 
Головна arrow Новини
Від понеділка, 28 вересня на Чернігівщині не залишилося «червоних зон».

Згідно з рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації, з 28 вересня в державі запроваджується нове районування стовно коронавірусної інфекції. Так місто Ніжин та Носівський район залишили «червону» зону» карантину і перейшли до «помаранчевої» зони. Відтак нині у ній перебуватимуть Ніжин, Борзнянський, Варвинський, Куликівський, Ніжинський, Носівський та Сновський райони.

До «жовтої» зони потрапили міста Чернігів, Прилуки, Бахмач, а також Бобровицький, Городнянський, Козелецький, Корюківський, Прилуцький, Срібнянський, Талалаївський та Чернігівський райони. Таке зонування діятиме протягом 14 днів.

Нагадаємо: У «помаранчевій» зоні забороняється робота хостелів і туристичних баз, ресторанів, нічних клубів вночі, фітнес-центрів і спортзалів, частини закладів культури, дитячих таборів. Також заборонені масові збори на більш ніж 100 осіб. У «жовтій» зоні заборонено відвідування установ соціального захисту, де перебувають люди похилого віку (окрім тих, що надають послуги).

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc