Меню
 
Головна arrow Новини
У КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» працює новий відеобронхоскоп.

За ініціативи генерального директора Миколи Дейкуна та колективу фахівців КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» придбано та введено в дію сучасний відеобронхоскоп ПЕНТАКС ЄВ-1170К/1570К, виробництва Німеччина, який вкрай необхідний для ранньої діагностики туберкульозу, онкопатології, іншої неспецифічної патології, а також вчасного встановлення діагнозу та призначення ефективного лікування. Апарат дозволяє проводити різні ендоскопічні обстеження та втручання як дітям, так і дорослим.

Бронхоскопія – один з найкращих способів швидко і якісно обстежити дихальні шляхи, встановити точний діагноз, взяти матеріал на дослідження (гістологія, цитологія), виконати лікувальні маніпуляції.

Відеобронхоскоп ПЕНТАКС забезпечує візуалізацію через відеомонітор шлях доступу апарату до дихальних шляхів, а саме до носових ходів, трахеї, бронхіального дерева тощо. Його переваги полягають у легкому маневруванні в бронхах малого калібру, завдяки невеликому радіусу та максимальному вигину (180°) дистальної частини. Спеціальна атравматична форма дистальної частини безпечна для пацієнта та мінімізує дискомфорт при обстеженні. Зображення стану слизової трахеобронхіального дерева виводиться на екран монітору, де лікар-ендоскопіст має можливість детально розгледіти будь-які патологічні зміни та зафіксувати їх на носії електронної інформації. Дезінфекційна обробка апарату після кожного пацієнта здійснюється згідно з чинними нормативними документами спеціальними засобами. Контроль якості обробки забезпечується культуральними дослідженнями бактеріологічною лабораторією закладу. Ці заходи унеможливлюють передачу інфекції від пацієнта до пацієнта.

Процедура бронхоскопії безболісна, проводиться кваліфікованим лікарем-ендоскопістом і доступна для мешканців області. Для проходження обстеження необхідно звернутись до лікаря амбулаторно-поліклінічного відділення КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб».Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc