Меню
 
Головна arrow Новини
Національна Служба здоров’я України запустила онлайн-сервіс для моніторингу в реальному часі наявності в аптеках і лікарнях сертифікованих ліків, що входять до переліку засобів для лікування COVID-19.

За повідомленням офіційного сайту НСЗУ, на цій платформі розміщено дашборд, який відображає залишок ліків проти коронавірусної інфекції у певній лікарні чи аптеці за кожним із препаратів, а також середній залишок за останній тиждень з інформацією про кількість медзакладів, де є необхідні ліки. Так, наприклад, станом на 29 листопада у 2570 аптеках країни в наявності 143 форми ліків, до складу яких входить 45 МНН (міжнародна непатентована назва – назва лікарського засобу або активного інгредієнта, ухваленого Всесвітньою організацією охорони здоров’я). У 558 лікарнях у наявності 114 форм.

Водночас на сайті є повідомлення про те, що подальшому планується можливе розширення набору даних дашборду. Відтак ця аналітична панель дозволить усім зацікавленим сторонам побачити реальну ситуацію із наявністю тих чи інших ліків, які допомагають долати коронавірусну інфекцію при тяжкому перебігу захворювання.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc